Kurumsal

KURUMSAL

Tarihi lezzet Kurumsal vizyon

Güçlü iletişim

Gelişmiş iletişim ağı

Her kurumsal firmada olduğu gibi Düdanlıbey’de de üstün iletişim ağımız tüm işletmecilerimiz ve aramıza yeni katılacak olan işletmecilerimiz için hazır bulunmaktadır. Hem bayiler arası ahengi destekleyen hem de merkezi yönetimi önemseyen bir anlayışla iletişim ağımızı güçlü kurduk.

Tam destek

Bayi destek hattı
Bayilerimiz bizimle çalışmaya başladıktan sonra periyodik olarak denetlenmekte, genel bayi işletme kuralları kendilerine aktarılmakta ve her sorunlarında ulaşabilecekleri hızlı ve kolay iletişim hattımız mevcuttur.

Hedefimiz belli

Doğru hedef
Düdanlıbey Çiğköfte ailesi olarak yeni bir bayi açacak işletmecilerimizi, bunu uygun yüksek kazanç ve uygun maaliyet hedefleyerek gerçekleştirmek isteyen ve doğru, güvenilir yatırımcılar olarak belirledik.

Birlikte büyüyelim

Ulaşılabilir büyüme
Düdanlıbey Çiğköfte piyasa koşullarında her bir yatırımcısını gelişebilecek tüm olumsuzluklara rağmen yarı yolda bırakmadığı gibi planlamış olduğu 3 yıllık, 5 yıllık ve 10 yıllık büyüme hamlelerini de hayata geçirmektedir.

Personel eğitimi

Eğitim ve disiplin, çiğköfte işletmeciliği yapan veya yapacak olan iş ortaklarımızın en önemli argümanı olmalıdır. İlk defa çiğköfte bayisi işletecek olan iş ortaklarımıza eğitim ve adaptasyon desteği vermekteyiz.

Kampanya Yönetimi

Biz planladık!

İlk defa veya yeniden bir çiğköfte dükkanı açmak istiyorsunuz ama satışları nasıl artıracağınızı düşünüyorsunuz. Bunlara artık gerek kalmadı. Biz sizin yerinize size özel açılış kampanyasını planladık. Olabildiğince yüksek kazanç hedefiyle sizinle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kalitemiz onaylandı ✔

Uluslarası anlamda geçerliliği bulunan ISO belgelerimiz ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşların denetimlerinden ayrıca Türk Standartları Enstitüsü tarafından yapılan gerekli denetimlerinden başarıyla geçen firmamız kendine olan güveni sağlam temellere oturtmuştur. 

Düdanlıbey İletişim
ŞİMDİ BAŞVUR

FORMU DOLDUR
Fırsatları yakala!

TELEFON

0542 285 2202

E-MAİL

info@dudanlibeycigkofte.com.tr

SOSYAL MEDYA

    383 766 284